Кошик
10 відгуків
Паркани (забори) з граніту
Контакти
«Житомирські граніти» — весь спектр виробів з граніту
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 показати номер
+380 показати номер
Вікторія
УкраїнаЖитомирська областьКоростишів вул. Рози Люксембург (Різдвяна), 97К 12500
Мапа

Паркани (забори) з граніту

Гранітний паркан (гранітний забор) – один із самих надійних і довговічних видів огорожі, прекрасно виконуючи декоративну функцію. Його міцність, стійкість до високих і низьких температур, розкішний зовнішній вигляд є основними перевагами, які змушують зупинити вибір саме на цьому природному матеріалі. Гранітні накривки на стовпи паркану це не тільки захист конструкції паркану від кліматичних впливів, що дозволяє продовжити термін використання основної конструкції паркану, але і оригінальний декоративний елемент, який надає архітектурну завершеність, особливо якщо на них встановити гранітну кулю на ніжці.
facebook twitter
Гранітний паркан (гранітний забор) – один із самих надійних і довговічних видів огорожі, прекрасно виконуючи декоративну функцію. Його міцність, стійкість до високих і низьких температур, розкішний зовнішній вигляд є основними перевагами, які змушують зупинити вибір саме на цьому природному матеріалі.
Гранітні накривки на стовпи паркану це не тільки захист конструкції паркану від кліматичних впливів, що дозволяє продовжити термін використання основної конструкції паркану, але і оригінальний декоративний елемент, який надає архітектурну завершеність, особливо якщо на них встановити гранітну кулю на ніжці.