Кошик
10 відгуків
Як зробити сходи з граніту не слизькими
Контакти
«Житомирські граніти» — весь спектр виробів з граніту
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 показати номер
+380 показати номер
Вікторія
УкраїнаЖитомирська областьКоростишів вул. Рози Люксембург (Різдвяна), 97К 12500
Мапа

Як зробити сходи з граніту не слизькими

Як зробити сходи з граніту не слизькими

Облицювання сходів гранітом - відмінний вибір на користь міцності, надійності та довговічності. Адже граніт - найбільш тверда порода природного каменю, що добувається на території нашої країни.

Облицювання сходів гранітом - відмінний вибір на користь міцності, надійності та довговічності. Адже граніт - найбільш тверда порода природного каменю, що добувається на території нашої країни. Оздоблення сходів гранітом надовго продовжить термін їх служби і забезпечить гарантовану безпеку. В процесі виробництва поверхні ступенів можна надати одну з наступних фактур: 1) Полірована - Переважно для внутрішніх сходів Ці фактури можна застосовувати і на вулиці, але обов'язково із засобами проти ковзання, інакше сходи будуть слизькими. Оздоблення сходів каменем з такими фактурами надає їм естетично привабливий зовнішній вигляд. 2) Термооброблена, пилена, бучардована, шліфована - переважно для зовнішніх сходів Ці фактури поверхні надають сходах властивості проти ковзання. Найбільший ефект дають термооброблена і бучардовану фактури, їх найчастіше використовують на зовнішніх щаблях. Шліфовану і пиляну - на внутрішніх сходах. Облицювання ступенів гранітом, обробленим таким способом, щоб поверхня була шорсткою, дозволить забезпечити максимальну безпеку пересування. Існуть такі методи обробки сходів, завдяки яким вони набувають властивостей проти ковзання: Обробка всієї поверхні сходинки проти ковзання (термообробка) Самий надійний і розповсюджений спосіб - вся лицьова поверхня сходинки повністю термооброблюється, бучардується або залишається пиленою. Шорсткі полоси Часткова термообробка чи бучардування полірованої сходинки у вигляді полосок. Зазвичай 1 - 2 полоски шириною 50 мм. Кількість полосок, їх ширина може бути індивідуальними. Паралельні пропили На полірованій сходинці роблять кілька паралельних пропилів. Зазвичай 3 пропили глубиною і шириною 5 мм з інтервалом 30 мм. Абразивна стрічка з клеєвим шаром Самий простий і не дорогий спосіб.Його перевага в тому, що стрічка може бути наклеєна на сходинки безпосередньо на об'єкті.
facebook twitter
Попередні статті