Кошик
10 відгуків
Чому термін виконання замовлення може бути продовжений?
Контакти
«Житомирські граніти» — весь спектр виробів з граніту
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 показати номер
+380 показати номер
Вікторія
УкраїнаЖитомирська областьКоростишів вул. Рози Люксембург (Різдвяна), 97К 12500
Мапа

Чому термін виконання замовлення може бути продовжений?

Чому термін виконання замовлення може бути продовжений?

Термін виготовлення гранітних виробів це відрізок часу з моменту передоплати і до моменту доставки готового виробу замовнику і залежить від складності замовлення і його об’єму.

Термін виготовлення гранітних виробів це відрізок часу з моменту передоплати і до моменту доставки готового виробу замовнику і залежить від складності замовлення і його об’єму. Граніт – це природній матеріал, і хоч гранітні блоки обираються дуже ретельно, бувають випадки, коли лише після розпилення видно, що на камені присутні смуги, плями, прожилки або гірше того тріщини. В такому випадку забраковані блоки не підходять для подальшої обробки і необхідно відбирати нові, а це займає деякий час. Ще однією причиною збільшення терміну виконання замовлення є вихід з ладу обладнання. Звичайно, ремонт здійснюється в найкоротші терміни, але це також викликає затримку термінів виконання замовлення.
facebook twitter
Попередні статті