Кошик
10 відгуків
Гранітна бруківка і методи її укладки
Контакти
«Житомирські граніти» — весь спектр виробів з граніту
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 показати номер
+380 показати номер
Вікторія
УкраїнаЖитомирська областьКоростишів вул. Рози Люксембург (Різдвяна), 97К 12500
Мапа

Гранітна бруківка і методи її укладки

Гранітна бруківка і методи її укладки

Приклад багатьох старих міст показує, що гранітна бруківка не старіє ні фізично, ні морально. І сьогодні це один з найбільш затребуваних матеріалів, незважаючи на досить високу вартість.

В ідеалі мощені дороги повинні служити століттями. Цього можна досягти тільки використовуючи міцний і стійкий природній камінь. З нашої продукції можна створювати довговічне покриття. Нашими виробами викладають пішохідні зони та центральні площі в містах, доріжки на заміських ділянках, декорують спуски набережних. До того ж будь-яке покриття можна легко перетворювати в декороване. Адже стандартні розміри 100 на 200 міліметрів, 100 на 100 і 50 на 50 найбільш підходять для викладення різних орнаментів. Можна купити гранітну бруківку один раз і використовувати її багаторазово, змінюючи розташування і конфігурацію доріжок і мощених майданчиків. При цьому камінь не втратить своїх властивостей і естетичних якостей. Натуральна сировина приходить до нас з різних родовищ. Це дозволяє варіювати забарвлення і відтінки готових виробів. Наша бруківка з натурального каменю граніту дуже вигідна економічно. Вона, хоча й коштує дорожче композитної, але служити буде не одне покоління, тоді, як штучна - не довше 15-ти років. Крім того, природний камінь стійкий до непогоди і механічних навантажень, не боїться вібрації і хімічних впливів, дуже міцний і просто гарний. Укладання гранітної бруківки Для укладання бруківки з граніту використовують три способи мощення: - у вигляді віяла, - рядами, - довільно. Кожен з цих способів також має свої особливості і різновиди. ​​
facebook twitter